Twój Żłobek

blog parentingowy dla ciebie i twojej pociechy

prezent dla dziecka do 20zl
porady

10 prezentów dla dzieci do 30 zł

Witajcie!

W tym artykule przedstawię listę 10 prezentów dla dzieci do 30 zł. Dlaczego? Mikołajki już niedługo i uznałam, że przyda się Wam taka ściąga. Sama często mam kłopot z wyborem odpowiedniego prezentu, dlatego zachęcam do przeczytania listy 10. prezentów dla dzieci do 30 zł.

W szkołach przeważnie organizowane są mikołajki klasowe. Zabawa cieszy się dużą popularnością od lat. Sama pamiętam jakie emocje temu towarzyszyły, gdy chodziłam do szkoły. Zabawa polega na tym, że każde z dzieci losuje imię i nazwisko jednego ze swoich kolegów czy koleżanek z grupy i kupuje mu skromny upominek.

 

Aby ujednolicić wartość prezetów, aby nikomu nie było przykro, że ktoś dostanie małe puzzle, a inne dziecko dużo droższy samochód zdalnie sterowany. Dodatkowo należy wziąć pod uwagę fakt, że poziom zamożności rodziców może być bardzo różny. Dlatego też ustala się maksymalną kwotę, do której można kupić prezent na mikołajki klasowe.

 

 

1. Paczka słodyczy

2. Zestaw pieczątek

3. Gra np. Memory, domino,

4. Tablica magnetyczna/ znikopis

5.  Wydrapywanka

6. Książka/kolorowanka z naklejkami

7.  Pluszak

8.  Zestaw kreatywny: do wyrobu biżuterii, babeczek, tatuażu, chemik, magnesów-zależnie od zainteresowań dziecka

9. Łamigłówka logiczna

10. Figurka z gipsu do malowania

 

Mam nadzieję, że powyższa lista top 10 prezentów dla dzieci do 30 zł będzie dla Was inspiracją i pomoże wybrać najlepszy prezent dla dziecka na mikołajki klasowe!