Twój Żłobek

blog parentingowy dla ciebie i twojej pociechy

Usuń taksonomię warsztaty świadoma mama warsztaty świadoma mama
porady

Polecamy warsztaty Świadomej Mamy

Świadoma Mama zajmuje się organizacją warsztatów edukacyjnych dla przyszłych i obecnych rodziców. Na czas epidemii wszelkie działania zostały przeniesione do sfery online, gdzie regularnie odbywają się spotkania ze specjalistami, którzy odpowiadają na pytania zadawane przez obserwujące mamy. Rozpoczęto również cykl bezpłatnych Konferencji Świadoma Mama Online z podziałem na cztery regiony Polski.

Najbliższa Konferencja odbędzie się w czwartek 25 czerwca i jest skierowana do południowo-wschodniej Polski. Na wydarzeniu pojawi się nasz gość specjalny Paulina Holtz – ambasadorka Świadomej Mamy oraz wachlarz specjalistów dla kobiet w ciąży oraz rodziców i ich dzieci.

Zarejestruj się na Konferencję oraz zapoznaj z dokładnym harmonogramem – https://web.swiadomamama.pl/konferencja-online-25-06

Projekt Świadoma Mama działa już od 10 lat w największych miastach Polski, współpracując z najlepszymi lekarzami i szpitalami – m.in. Szpitalem Św. Rodziny w Warszawie, czy Ginekologiczno-Położniczym Szpitalem w Poznaniu na Polnej, Instytutem Centrum Zdrowia Matki Polki w Łodzi, Szpitalami Morskimi, czy Katedrą Profilaktyki Zdrowotnej UM w Poznaniu. Pomimo braku możliwości zorganizowania spotkań dla przyszłych i obecnych rodziców w ich mieście Świadoma Mama stara się utrzymywać z nimi kontakt i nadal zapewniać im darmową edukację.

Projekt się rozwija, w maju 2018 odbyła się premiera naszej pierwszej książki dla kobiet w ciąży z najlepszymi specjalistami z całej Polski, która już niedługo pojawi się w odświeżonym wydaniu. W 2019 wystartowała nasza kampania społeczna ‘Świadoma Mama Stop Depresji’, w której Świadoma Mama pomaga zebrać dane potrzebne badającym chorobę jaką jest depresja, aby sprawniej ją diagnozować i pomagać mamom, które się z nią borykają.

Na naszym portalu oraz profilu na Facebooku regularnie dzielimy się edukacyjnymi treściami

https://swiadomamama.pl

https://www.facebook.com/swiadomamama/